Autorinės teisės (Copyright)

Informacija apie autorines teises

Visos teisės saugomos. Tekstai, ištraukos, grafika ir animacija yra saugomi autorinėmis teisėmis. Jų panaudojimas galimas, tik gavus "Ecowater Systems Poland" sutikimą.

Jeigu nenurodyta kitaip, visi ecowatersystems.lt interneto svetainėje pateikti prekybiniai ženklai yra saugomi.

Visa informacija interneto svetainėje ecowatersystems.lt yra parengta kruopščiai, tačiau "Ecowater Systems Poland" negarantuoja, kad tinklalapyje nėra dėl žmonių klaidų arba kitokių veiksnių atsiradusių netikslumų. "Ecowater Systems Poland" neatsako už kokį nors šioje svetainėje pateiktos informacijos panaudojimą, ypač jeigu jos tiesioginis arba netiesioginis panaudojimas sukėlė nuostolius. Interneto svetainė neinformuoja apie esamas arba galiojančias teisines nuostatas. Interneto svetinėje pateikta informacija yra tik autorių nuomonė ir nėra oficiali "Ecowater Systems Poland" informacija. Tai ypač liečia galiojančias teisines nuostatas. Autoriai pasilieka sau teisę keisti šioje svetainėje pateiktus tekstus ir nuomones.

"Ecowater Systems Poland" pasilieka sau teisę iš anksto nepranešus, įmonės pasirinktu laiku keisti ecowatersystems.lt interneto svetainėje pateiktą informaciją.

Interneto svetainėje ecowatersystems.lt pateiktos nuorodos į kitus tinklalapius, tačiau "Ecowater Systems Poland" neatsako už jų turinį ir ten pateiktą informaciją.
Kompanija EcoWater yra EcoWater prekės ženklu pažymėtos įrangos gamintoja, tačiau taip pat gamina įrangą, žymima kitais prekių ženklais, įskaitant ir "Tapworks".
Čia pateikiame įdomius Internete surastus straipsnius apie vandenį, jo kokybę, valymą, problemas ir vaidmenį, kokį jis atlieka gamtoje ir žmonių gyvenime.

Svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos rasite Privatumo Politikoje.